Przestronna willa 200 m od Krupówek

wpis w: Na sprzedaż | 0

Willa 200m od krupowek

Cena 2 499 000 PLN
12 495 PLN / m2
200,00 m2

 

  • tylko 200 m od Krupówek
  • 3 niezależne wejścia
  • przystosowana pod wynajem
  • ogrzewanie i ciepła woda z geotermii

Na sprzedaż przestronna willa w najlepszej lokalizacji w Zakopanem – jedynie 200 m od Krupówek. Dzięki temu inwestycja jest wręcz idealna pod wynajem krótkoterminowy. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe, przystanek autobusowy.

Willa mieści się na ogrodzonej działce o powierzchni 500 m2. Na terenie miejsca parkingowe oraz ogród. Budynek ma łącznie ok. 200 m2 i składa się z 4 kondygnacji. Posiada także 3 osobne wejścia, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem przy wynajmie.

Układ pomieszczeń:
Przyziemie – przystosowane pod wynajem krótkoterminowy: dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z prysznicem i wc, wyjście do ogrodu, garaż, pralnia, suszarnia, pomieszczenia gospodarcze, piwnica.
Parter – przystosowany pod wynajem krótkoterminowy – dwie sypialnie, salon, kuchnia, przedpokój z kominkiem, łazienka z wanną, toaleta, wyjście na duży taras (ok. 60 m2)
Piętro – 3 pokoje z balkonami, 2 łazienki (z prysznicem oraz z wanną), kuchnia, hall,
Poddasze – 3 pokoje (aktualnie wykorzystane jako garderoba)

CENA: 2 499 000 PLN (brutto)

 

Istnieje możliwość powierzenia Apartamentu pod wynajem jednej z największych, profesjonalnych firm specjalizującej się w wynajmie apartamentów wakacyjnych w Zakopanem i Kościelisku.

ap24vz

Zapytaj o Apartament!

  

Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu obsłużenia kontaktu handlowego.

Zaznaczając w formularzu opcję "Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twojego adresu e-mail w celu dostarczenia newslettera.

Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Administratorem danych jest firma VisitZakopane.pl. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Inne apartamenty w ofercie: