Widokowe apartamenty SPA w Kościelisku

cena: 308 574 PLN
cena za m2: 12 600 PLN
metraż: 24,49 m2
  • znakomita inwestycja pod wynajem
  • widok na panoramę Tatr
  • SPA, restauracja, recepcja, strefa zabaw
  • ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania

Nowa inwestycja w Kościelisku, jedynie 5 km od Zakopanego i 1 km od Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Pięknie położona widokowa działka, na której powstaje kompleks 13 budynków apartamentowych. Będą to kameralne obiekty, dzięki czemu pięknie wpasują się w lokalny krajobraz, łącząc tradycję architektoniczną Podhala z nowoczesnym designem.

Na terenie inwestycji znajdzie się także strefa wypoczynkowa- SPA, siłownia, sala zabaw i basen dla dzieci, restauracja, miejsca na ognisko i grilla. Znaczną część działki pokryje teren zielony razem z rekreacyjnym stawem.

Duży nacisk został położony na stosowanie rozwiązań, które z jednej strony są ekologiczne, a z drugiej ekonomiczne. Jako źródła ciepła użyte będą wydajne gruntowe pompy, istnieje także możliwość wykorzystania instalacji fotowoltaicznej. Do budowy wykorzystane są wysokiej jakości naturalne i nietoksyczne materiały.

W każdym z budynków znajdą się apartamenty o metrażach od 25 do 80m2. Sprzedawane są w stanie deweloperskim, ale istnieje również możliwość wykończenia pod klucz, w dwóch standardach. Miejsca parkingowe znajdą się na zewnętrznym parkingu i w podziemnym garażu.

Całość inwestycji została podzielona na dwa etapy. W pierwszym powstanie 8 budynków (A-H), parking zewnętrzny, teren zielony i zbiornik wodny. W drugim etapie powstanie 5 budynków (I-M), garaż, luksusowe SPA, sala gier i zabaw dla dzieci, wewnętrzny basen oraz recepcja.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży: 607 677 710

Call Now Button