Słoneczna rezydencja – nowa inwestycja w Zakopanem

cena: 524 671 PLN
cena za m2: 11 900 PLN
metraż: 44,09 m2
  • Willowa dzielnica, blisko szlaków pieszych i TPN
  • Wysoki standard
  • Jacuzzi, wiata do grillowania, duży drewniany taras
  • Ogrzewanie geotermalne

Słoneczna Rezydencja to nowa inwestycja w Zakopanem.

Wyróżnia ją m.in. dobra lokalizacja (w pobliżu ścisłego centrum oraz pieszych szlaków i wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego), wysoka jakość wykonania standard, nowoczesna architektura połączona z regionalnymi akcentami oraz atrakcje dla mieszkańców i gości (strefa spa: jacuzzi geotermalne, wiata do grillowania, słoneczny drewniany taras).

Termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2020r.

Kompleks będzie składać się z 18 apartamentów na trzech kondygnacjach (parter, I i II piętro wraz z poddaszem). Ponadto na poziomie -1 znajdzie się podziemny garaż. Zróżnicowane metraże (od 30 m2 do 100 m2) umożliwią każdemu inwestorowi wybór mieszkania odpowiadającego jego potrzebom. Apartamenty będą dobrze doświetlone, dzięki wykorzystaniu dużych panoramicznych okien. Większość mieszkań została zaprojektowana w ten sposób, by móc przez okna podziwiać panoramę Tatr.

W budynku będą użyte wysokiej jakości materiały budowlane oraz rozwiązania techniczne, które zwiększą rentowność inwestycji oraz komfort użytkowania. Dzięki geotermalnemu ogrzewaniu budynku zminimalizowane zostaną koszty utrzymania lokalu, zwłaszcza w porze zimowej. Ponadto w inwestycji wykorzystano ogrzewanie geotermalne. Budynek będzie również wyposażony w windę, którą będzie można się dostać na każdy poziom, co korzystnie wpłynie na dostępność budynku dla osób niepełnosprawnych.

Na terenie Słonecznej Rezydencji znajdzie się także strefa rekreacyjna. Goście będą mogli korzystać z całorocznego, zasilanego wodami geotermalnymi jacuzzi, niezależnie od pogody. Ponadto do dyspozycji znajdzie się drewniany taras, na którym będzie można zażywać kąpieli słonecznych. Zaprojektowano również zadaszoną wiatę grillową, która z pewnością ucieszy miłośników grillowania.

Planowany termin zakończenia inwestycji Słoneczna Rezydencja – listopad 2019

Apartamenty są sprzedawane w stanie deweloperskim – możemy pomóc w wykończeniu pod klucz.
Możliwość odliczenia podatku VAT 23 %

Lista dostępnych apartamentów, więcej szczegółów oraz ceny bezpośrednio na stronie: www.slonecznarezydencja.com

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 607 677 710
lub do naszego biura: ul.Jagiellońska 36, Zakopane

 

 
Call Now Button