Rezydencja Koziniec – kameralne i eleganckie apartamenty w Zakopanem

cena: 509 100 PLN
cena za m2: 14 500 PLN
metraż: 35,11 m2
  • Kameralny obiekt
  • Spokojna okolica
  • Balkony z widokiem na Tatry
  • Podziemny garaż, plac zabaw, winda
  • Opcja wykończenia pod klucz

Rezydencja Koziniec to nowa inwestycja w Zakopanem.

Kameralny obiekt będzie składać się z dwóch budynków, w których znajdzie się łącznie jedynie 20 apartamentów. Dzięki temu mieszkańcy i goście znajdą tutaj idealne warunki do relaksu. Lokalizacja w spokojnym rejonie, w centrum Zakopanego to dodatkowy atut tej inwestycji

Apartamenty o powierzchni od 38 do 73 m2 będą się mieścić na czterech kondygnacjach: parterze, pierwszym i drugim piętrze oraz poddaszu. Godne polecenia są zwłaszcza apartamenty na najwyższym poziomie, z widokiem na wszystkie strony świata. Na niższych kondygnacjach będzie można również podziwiać Tatry ze słonecznych balkonów. Na parterze apartamenty posiadać będą własne tarasy z bezpośrednim wyjściem do ogródka. Na każde z pięter prowadzić będzie zewnętrzna, przeszklona winda – dzięki niej budynek będzie dostępny również dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na poziomie -1 znajdzie się podziemny garaż, zapewniający komfort niezależnie od pogody. Na terenie ogrodzonej posesji przygotowany zostanie plac zabaw dla dzieci.

Przy budowie Rezydencji Koziniec wykorzystane będą naturalne materiały wysokiej jakości (m.in. szkło, stal nierdzena, granit, drewno modrzewiowe). Budynek został zaprojektowany tak, by łączył tradycyjne elementy podhalańskie z nowoczesnością. Dzięki temu gwarantuje znakomite wrażenia estetyczne oraz spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Ponadto zastosowane będą w nim ekonomiczne rozwiązania techniczne, obniżające koszty utrzymania i eksploatacji.

Apartamenty sprzedawane są w stanie deweloperskim – istnieje także możliwość wykończenia „pod klucz” (na zamówienie kupującego). Koszt miejsca garażowego – 35 000 pln netto.

Zakończenie inwestycji: IV kwartał 2019 r.

Biuro sprzedaży dewelopera: 607 677 710, sprzedaz@inwestujwzakopanem.pl

* OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ **

 

 
Istnieje możliwość powierzenia Apartamentu pod wynajem jednej z największych, profesjonalnych firm specjalizującej się w wynajmie apartamentów wakacyjnych w Zakopanem i Kościelisku.

WYŚLIJ ZAPYTANIE O TEN APARTAMENT

  Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu obsłużenia kontaktu handlowego. Zaznaczając w formularzu opcję "Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twojego adresu e-mail w celu dostarczenia newslettera. Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych. Administratorem danych jest firma VisitZakopane.pl. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Call Now Button