Piękny apartament w najpopularniejszym obiekcie SPA w Zakopanem!

cena: 929 000 PLN
cena za m2: 24 787 PLN
metraż: 37,48 m2
  • Zewnętrzne jacuzzi i sauny
  • Bardzo wysoki standard
  • 800 m od Krupówek
  • Gotowiec inwestycyjny
  • Działa w systemie wynajmu

Jeśli szukasz dobrej inwestycji pod wynajem krótkoterminowy sprawdź tę ofertę.

Wysoki standard, luksusowe wnętrze, popularny obiekt ze SPA, bliskość Krupówek – to prawdziwy inwestycyjny gotowiec!

Ten apartament został urządzony i wyposażony w najmodniejszym stylu alpejskiego chalet, z akcentami nawiązującymi do tradycyjnego podhalańskiego wzornictwa. Meble i wszystkie sprzęty są wysokiej jakości – zostały wybrane pod kątem niezawodności. Wnętrze zaprojektowane przez architekta oprócz funkcjonalności jest po prostu bardzo eleganckie i przyciąga gości szukających wypoczynku na wysokim poziomie.

W skład apartamentu wchodzi przedpokój, salon połączony z aneksem kuchennym, osobna sypialnia i łazienka. Dodatkowo posiada balkon i bardzo duży wypoczynkowy taras, na który można wyjść zarówno z salonu, jak i z sypialni.

Sam apartamentowiec również spełnia najwyższe standardy. Wybudowany został w 2016 r. Posiada duży podziemny garaż, podgrzewany podjazd, a także przeszkloną windę. Części wspólne również zostały elegancko urządzone. Największą atrakcją jest zewnętrzna strefa spa, w której skład wchodzi jacuzzi zasilane woda geotermalną oraz sauny. Dodatkowym atutem jest równiez ekologiczne, geotermalne ogrzewanie budynku.

Apartament nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych – inwestycja zwraca się od razu po zakupie!

+ 50 000 PLN (brutto) miejsce w garażu  
** OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ **

 

 
 
Call Now Button