Piękny apartament w najpopularniejszym obiekcie SPA w Zakopanem!

wpis w: Na sprzedaż | 0

Piękny apartament w najpopularniejszym obiekcie w Zakopanem!

Cena 929 000 PLN
24 787 PLN / m2
37,48 m2

 

  • Zewnętrzne jacuzzi i sauny
  • Bardzo wysoki standard
  • 800 m od Krupówek
  • Gotowiec inwestycyjny
  • Działa w systemie wynajmu

Jeśli szukasz dobrej inwestycji pod wynajem krótkoterminowy sprawdź tę ofertę. Wysoki standard, luksusowe wnętrze, popularny obiekt ze SPA, bliskość Krupówek – to prawdziwy inwestycyjny gotowiec!

Ten apartament został urządzony i wyposażony w najmodniejszym stylu alpejskiego chalet, z akcentami nawiązującymi do tradycyjnego podhalańskiego wzornictwa. Meble i wszystkie sprzęty są wysokiej jakości – zostały wybrane pod kątem niezawodności. Wnętrze zaprojektowane przez architekta oprócz funkcjonalności jest po prostu bardzo eleganckie i przyciąga gości szukających wypoczynku na wysokim poziomie.
W skład apartamentu wchodzi przedpokój, salon połączony z aneksem kuchennym, osobna sypialnia i łazienka. Dodatkowo posiada balkon i bardzo duży wypoczynkowy taras, na który można wyjść zarówno z salonu, jak i z sypialni.
Sam apartamentowiec również spełnia najwyższe standardy. Wybudowany został w 2016 r. Posiada duży podziemny garaż, podgrzewany podjazd, a także przeszkloną windę. Części wspólne również zostały elegancko urządzone. Największą atrakcją jest zewnętrzna strefa spa, w której skład wchodzi jacuzzi zasilane woda geotermalną oraz sauny. Dodatkowym atutem jest równiez ekologiczne, geotermalne ogrzewanie budynku.

Apartament nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych – inwestycja zwraca się od razu po zakupie!

CENA: 929 000 PLN (brutto) + 50 000 PLN (brutto) miejsce w garażu * OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ **

 

Istnieje możliwość powierzenia Apartamentu pod wynajem jednej z największych, profesjonalnych firm specjalizującej się w wynajmie apartamentów wakacyjnych w Zakopanem i Kościelisku.

ap24vz

Zapytaj o Apartament!

  

Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu obsłużenia kontaktu handlowego.

Zaznaczając w formularzu opcję "Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twojego adresu e-mail w celu dostarczenia newslettera.

Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Administratorem danych jest firma VisitZakopane.pl. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Inne apartamenty w ofercie: