Kasprowy Residence – apartamenty blisko Kuźnic

cena: 611 630 PLN
cena za m2: 15 500 PLN
metraż: 39,46 m2
  • Blisko Kuźnic, szlaków, kolejki na Kasprowy
  • Wysoki standard
  • Strefa SPA – sauna
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Świetna inwestycja pod wynajem

Kasprowy Residence to nowy obiekt w Zakopanem, położony w malowniczym miejscu, blisko gór.

Inwestycję wyróżnia bardzo kameralny charakter – w jej skład wejdą 23 apartamenty, zlokalizowane na parterze, 1 piętrze oraz poddaszu.Apartamenty będą mieć zróżnicowane metraże – od 37 do 83 m2. Po wykończeniu eleganckie wnętrza przyciągać będą turystów, szukających wymarzonego miejsca do relaksu, które spełni wszystkie ich oczekiwania.

Bryła doskonale wkomponowana w otoczenie, nawiązywać będzie do tradycyjnego budownictwa podhalańskiego. Przeszklone balkony, z których będzie można podziwiać tatrzańskie szczyty, nadadzą elegancji fasadzie. Wysoką jakość wykonania zapewni użycie naturalnych materiałów m.in. drewna, szkła, kamienia.

Ogromnym atutem Kasprowy Residence jest jej lokalizacja. Po pierwsze ta spokojna i malownicza część Zakopanego jest wręcz idealna do wypoczynku. W pobliżu znaleźć można sklepy i restauracje. Jedynie kilkaset metrów stąd znajduje się Rondo Kuźnickie, a ok. 1,5 km same Kuźnice, gdzie swoje górskie wycieczki zaczyna wielu turystów. Oprócz szlaków m. in. na Giewont czy Halę Gąsienicową, w tym miejscu zlokalizowana jest dolna stacji kolejki linowej na Kasprowy Wierch. W pobliżu Kasprowy Residence znajduje się także centrum narciarskie na Nosalu, co z pewnością ucieszy miłośników sportów zimowych. Krótki spacer wystarczy by dostać się do największych atrakcji miasta: Wielkiej Krokwi, Krupówek czy AquaParku.

Kasprowy Residence to znakomita inwestycja pod kątem wynajmu krótkoterminowego. Apartamenty oddane będą w stanie deweloperskim, co daje ogromne możliwości aranżacji. Możemy również pomóc w wykończeniu „pod klucz” przez doświadczonych architektów.

Podane ceny są cenami netto. Należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23% (do zwrotu, również bez konieczności prowadzenia działalności gospodarczej).
Miejsce w garażu podziemnym – 40 000 pln netto
Komórka lokatorska – 7 000 pln netto / m2

www.kasprowyresidence.pl

 

 
 
 

Call Now Button