Ekskluzywny penthouse z dostępem do SPA

wpis w: Na sprzedaż | 0

Cena 1 397 000 PLN
17 463 PLN / m2
80.00 m2

 

Ekskluzywny penthouse jest jedyny w swoim rodzaju. Znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu z własną strefą SPA: sauną oraz całorocznym zewnętrznym jacuzzi zasilanym wodami geotermalnymi. Mieści się w samym centrum Zakopanego, gdzie na wyciągnięcie ręki znajdują się Krupówki oraz inne atrakcje miasta.

Budynek został starannie zaprojektowany i wykończony materiałami najwyższej jakości, w nowoczesnym stylu z regionalnymi akcentami. Posiada podziemny garaż, z którego do apartamentów prowadzą duże przeszklone windy.

Sam apartament jest dwupoziomowy. Na 80m2 mieści się bardzo funkcjonalne wnętrze, urządzone w luksusowym stylu. Składa się z przestronnego salonu, aneksu kuchennego ze sprzętami najwyższej jakości oraz dwóch sypialni. Dodatkowo posiada balkon. Penthouse wyróżnia się fenomenalnym widokiem na Tatry, nie tylko z balkonu, ponieważ zapewniają go także panoramiczne okna oraz niepowtarzalne okna dachowe.

Jest to idealny wybór nawet dla najbardziej wymagających. Apartament jest także świetną inwestycją pod wynajem długoterminowy.

 

Powierzchnia użytkowa 54m2.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 50 000 PLN

 

CENA: 1 397 000 PLN (brutto) * OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ **

 

Istnieje możliwość powierzenia Apartamentu pod wynajem jednej z największych, profesjonalnych firm specjalizującej się w wynajmie apartamentów wakacyjnych w Zakopanem i Kościelisku.

ap24vz

Zapytaj o Apartament!

  

Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu obsłużenia kontaktu handlowego.

Zaznaczając w formularzu opcję "Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twojego adresu e-mail w celu dostarczenia newslettera.

Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Administratorem danych jest firma VisitZakopane.pl. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Inne apartamenty w ofercie: