Biuro nieruchomości
Zakopane

Biuro Nieruchomości Zakopane – jedyna taka agencja nieruchomości

Biuro nieruchomości Inwestuj w Zakopanem ma ponad 15 lat doświadczenia na rynku zakopiańskim. Specjalizujemy się w pośrednictwie w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu nieruchomości na terenie miasta Zakopane i okolic. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim nieruchomości, które są znakomitą lokatą kapitału, przynoszącą zyski – mieszkania na sprzedaż pod wynajem.

Zakopane to miasto z popytem na atrakcje turystyczne przez cały rok, dlatego jest bezkonkurencyjnym wyborem, jeśli chodzi o apartamenty inwestycyjne. Zakopane i Tatry to miejsca, które co roku odwiedza kilka milionów turystów. Spośród wielu opcji noclegowych (np. domy, pokoje czy pensjonat), przyjezdni często decydują się właśnie na pobyt w apartamentach, w których czują się komfortowo. W pełni wyposażony apartament zapewnia intymność i niezależność – tak ważne zwłaszcza przy podróży rodzinnej.

Z tego powodu dużą popularnością cieszy się sprzedaż mieszkań na wynajem. Zakopane przyciąga wielu inwestorów – zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących. Zakup mieszkania na wynajem może być bardzo rentowny – niektóre obiekty mają niemal całoroczne obłożenie! Dodatkowym atutem dla właściciela nowego mieszkania jest możliwość odpoczynku w dowolnym momencie w mieście Zakopane. Mieszkania na sprzedaż na wynajem to zatem dodatkowe zalety.

Z chęcią doradzimy wyborze odpowiedniej inwestycji, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania. Oprócz mieszkań (apartamentów), w ofercie mamy także inne nieruchomości, np. domy, działki, czy pensjonaty. Nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą na każdym z etapów transakcji. Zakopane to miejsce, gdzie warto inwestować!

 

Mieszkania na sprzedaż – Zakopane poleca się na inwestycje

Goście lubią mieszkać wygodnie i luksusowo podczas swoich wyjazdów wakacyjnych. Dlatego Zakopane to bardzo dobry kierunek inwestycyjny. W swojej ofercie posiadamy najlepsze mieszkania na sprzedaż w Zakopanem. Oprócz tego zajmujemy się pośrednictwem przy sprzedaży: działki, lokale użytkowe, domy na sprzedaż i inne nieruchomości. Każdą ofertę dokładnie opisujemy – prezentujemy charakterystykę danego mieszkania (np. liczba pokoi, metraż m 2, obecność balkonu, widok na góry, rok budowy), jak i samego budynku (apartamentowca). Dodatkową zaletą rezydencji może być basen z strefą SPA lub restauracja. Samo mieszkanie zazwyczaj składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, a często także osobnej sypialni. Najczęściej mieszkanie na sprzedaż ma 2 pokoje, jednak zdarzają się też 4 pokoje – i więcej. Posiadamy mieszkania na sprzedaż w centrum Zakopanego, ale również na obrzeżach miasta, blisko szlaków turystycznych.

 

Zakopane – mieszkania na sprzedaż wraz z kompleksową obsługą

Jako biuro nieruchomości dbamy o to, by mieli Państwo pełną i rzetelną informację. Współpracujemy także z doradcami finansowymi, którzy udzielą pomocy w przypadku, gdy myślą Państwo o uzyskaniu kredytu. Cena za m 2 w Zakopanem jest porównywalna z dobrymi dzielnicami w dużych miastach. Na cenę wpływa przede wszystkim lokalizacja, ale też rok budowy, liczba pokoi czy standard wykończenia. Dużą popularnością cieszy się rynek pierwotny w Zakopanem, który stale się rozwija. Po zakupie oferujemy opcjonalną współpracę w zakresie obsługi wynajmu krótkoterminowego. Mamy z tym duże doświadczenie, dlatego już na etapie poszukiwań i zakupu mieszkania na wynajem w Zakopanem, możemy omówić to, w jaki sposób system wynajmu ma funkcjonować. Przygotowujemy również symulację zysków, według indywidualnych potrzeb.

 

Biuro nieruchomości Zakopane – dlaczego warto skorzystać?

Naszą specjalnością są apartamenty i mieszkania. Zakopane to jednak szeroki rynek, dlatego możesz znaleźć u nas nie tylko mieszkania – domy i lokale użytkowe też. Największą popularnością cieszą się oczywiście Krupówki i Zakopane centrum, ale też Kościelisko. To tutaj mieszczą się najlepsze ekskluzywne apartamenty w górach. Duża powierzchnia, nowe budownictwo i stylowe wnętrze to dodatkowe atuty. Takie mieszkania w centrum Zakopanego mogą mieć wysokie ceny, jednak inwestycja szybko się zwraca. Dlatego jeśli chcesz kupić nieruchomość – Zakopane jest dla Ciebie.

Niezwykłą zaletą takiej inwestycji jest jej wielofunkcyjność. Wielki potencjał turystyczny – tym cechuje Zakopane

Mieszkanie możesz użyć na wynajem krótkoterminowy, długoterminowy lub mieszkać w nim samodzielnie na czas wakacji. To tutaj znajdziesz najlepsze stoki oraz Zakopane Tatrzański Park Narodowy. Takie mieszkanie na sprzedaż w Zakopanem jest inwestycją, która tylko zyska na czasie – miasto się rozrasta, jednak najlepsze lokalizacje są już pozajmowane.

Bardzo dobrze znamy rynek, a nasze oferty obejmują wyłącznie najlepsze lokalizacje i budynki, które cechuje wysoki standard wykończenia. Sprzedaż i wynajem mieszkań w Zakopanem to nasza specjalizacja. Doradzamy, pomagamy, sporządzamy ogłoszenia według indywidualnych potrzeb. Jeśli interesuje Cię dom na sprzedaż lub mieszkanie na sprzedaż w Zakopanem – skontaktuj się z nami.

Doświadczone biuro nieruchomości w Zakopanem

Inwestuj w Zakopanem to doświadczone biuro nieruchomości. Zakopane znamy jak własną kieszeń. Dlatego jeśli interesuje Państwo Zakopane – mieszkanie na sprzedaż, dobrze trafiłeś! Po zakupie zaproponujemy opcjonalną obsługę wynajmu krótkoterminowego na bardzo korzystnych warunkach. Jeśli chcieliby Państwo wystawić swój apartament z widokiem na Giewont na wynajem mieszkania – pomożemy z organizacją i zajmiemy się kompleksową obsługą. Przygotujemy najskuteczniejszą ofertę na wynajem. Sprzedaż, wynajem nieruchomości w Zakopanem nie mają przed nami tajemnic.

Sprzedajesz mieszkanie w Zakopanem? Wybierz odpowiedzialnych partnerów – skontaktuj się z nami! Pomożemy przygotować nieruchomości do sprzedaży, sporządzimy ogłoszenie, aktywnie je wypromujemy, oraz pomożemy przy skomplementowaniu dokumentacji.

 

Masz mieszkanie na sprzedaż w Zakopanem?

Zapraszamy także do współpracy wszystkich posiadających mieszkania na sprzedaż. Zakopane to miasto bardzo konkurencyjne. Dlatego jeśli są Państwo zmęczeni sprzedażą „na własną rękę” lub po prostu chcą powierzyć to profesjonalistom, jesteśmy do dyspozycji. Zwykle w naszej ofercie nowe mieszkania na sprzedaż w Zakopanem są maksymalnie kilka miesięcy – w tym okresie udaje nam się znaleźć nabywcę. Pomagamy również we wszystkich kwestiach formalnych – np. kompletowaniu dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji. Zaufało nam już wielu właścicieli, którzy powierzyli nam sprzedaż swojego apartamentu w Zakopane. Mieszkanie na sprzedaż to gwarancja dużego zysku. Mogą nas Państwo zapytać o ofertę – prowadzimy kompleksową obsługę wynajmu i sprzedaży nieruchomości – Zakopane nie ma przed nami tajemnic.

 

Nieruchomości Zakopane? Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli interesują Państwa sprzedaż lub kupno nieruchomości – służymy pomocą. Adres naszej agencji nieruchomości to Zakopane ul. Jagiellońska 36. Podczas spotkania z chęcią zaprezentujemy sposób w jaki działamy, dzięki któremu będą Państwo mogli osiągnąć swój cel – niezależnie od tego czy chcą Państwo kupić czy sprzedać nieruchomość, mieszkania w Zakopanem.

Call Now Button