Apartament z dużym tarasem i widokiem na góry!

wpis w: Na sprzedaż | 0

Apartament z tarasem i widokiem

Cena 450 000 PLN
11 372 PLN / m2
39,57 m2

 

  • Apartament gotowy do wynajmu
  • Duży taras z widokiem na góry
  • Miejsce parkingowe w garażu
  • Spokojna okolica

Marzenie o własnym apartamencie

z widokiem na góry może się spełnić. Prezentujemy komfortowe mieszkanie, które posiada przestronny i klimatyczny taras w góralskim stylu. Jest ono w pełni urządzone, a więc gotowe do zamieszkania lub do wynajmu praktycznie od zaraz.

 

Apartament znajduje się na drugim piętrze kameralnego budynku. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki oraz tarasu. Jest w pełni wyposażony w meble i sprzęt RTV/AGD. Apartament funkcjonuje w systemie wynajmu, więc został przygotowany tak by spełniać oczekiwania gości.
Dodatkowo w garażu znajduje się przypisane miejsce parkingowe (posiada odrębną KW)

Lokalizacja na Olczy pozwala na odpoczynek w spokojnej okolicy. Niedaleko budynku znajduje sie przystanek lokalnej komunikacji autobusowej, którą mozna dostać się do centrum lub na najpopularniejsze górskie szlaki. W pobliżu znajdują się także sklepy i restauracje. Z Olczy jest także dogodny dojazd do stacji narciarskiej Harenda (ok. 2,5 km)

CENA: 450 000 PLN (brutto) + 30 000 PLN (brutto) garaż * OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ **

 

Istnieje możliwość powierzenia Apartamentu pod wynajem jednej z największych, profesjonalnych firm specjalizującej się w wynajmie apartamentów wakacyjnych w Zakopanem i Kościelisku.

ap24vz

Zapytaj o Apartament!

  

Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu obsłużenia kontaktu handlowego.

Zaznaczając w formularzu opcję "Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twojego adresu e-mail w celu dostarczenia newslettera.

Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Administratorem danych jest firma VisitZakopane.pl. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Inne apartamenty w ofercie: