Apartament z dwiema sypialniami, gotowy do wynajmu

wpis w: Na sprzedaż | 0
Apartament z dwiema sypialniami
Inwestuj – wypoczywaj – zarabiaj!
Cena 839 000 PLN
13 296 PLN / m2
63,10 m2

 

Prezentujemy przestronny i bardzo wygodny apartament, który znajduje się blisko Krupówek. Działa on z dużym powodzeniem w systemie wynajmu krótkoterminowego. Jest to wnętrze odpowiednie dla rodziny lub grupy znajomych, dzięki czemu jest tak popularne wśród turystów. Kupując taki apartament macie Państwo pewność, że sprawdzi się pod kątem inwestycyjnym. Ponadto jest już w pełni wyposażone i umeblowane pod kątem pobytów gości – nie wymaga więc dodatkowego wkładu finansowego i zaczyna „zwracać się” od razu po zakupie.

 

Apartament ma powierzchnię 63,10 m2. W jego skład wchodzi przedpokój, duży salon z jadalnią, otwarta kuchnia, zamykany składzik, łazienka, 2 osobne sypialnie oraz przestronny balkon. Wnętrze jest jasne i dobrze oświetlone. Okna z salonu wychodzą na stronę północną, gdzie można obserwować wzniesienia Pogórza Gubałowskiego – dobrze widać kursującą w górę i w dół kolej na Gubałówkę. Okna z sypialni wychodzą na wschód.  Kuchnia została w pełni wyposażona w sprzęt AGD (mikrofalówka, płyta grzewcza, lodówka, zmywarka, okap), a w łazience znajduje się pralka. Przy wykorzystaniu apartamentu pod wynajem bardzo wygodnym rozwiązaniem jest zamykany składzik – pozwala przechowywać na miejscu prywatne rzeczy.

Budynek jest kameralny – znajduje się w nim kilkanaście mieszkań. Teren jest ogrodzony – można się na niego dostac przez furtkę lub bramę otwieraną na pilota. Do apartamentu jest przypisane miejsce parkingowe przed budynkiem.

Okolica mimo bliskości Krupówek jest bardzo spokojna – nie ma tutaj dużego ruchu, co sprzyja wypoczynkowi. W pobliżu przepływa potok. Jedynie 150 m od budynku znajduje sie popularna regionalna karczma, natomiast Krupówki są w odległości ok. 1 km.

CENA: 839 000 PLN (brutto) * OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ **

 

Istnieje możliwość powierzenia Apartamentu pod wynajem jednej z największych, profesjonalnych firm specjalizującej się w wynajmie apartamentów wakacyjnych w Zakopanem i Kościelisku.

ap24vz

Zapytaj o Apartament!

  

Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu obsłużenia kontaktu handlowego.

Zaznaczając w formularzu opcję "Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twojego adresu e-mail w celu dostarczenia newslettera.

Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Administratorem danych jest firma VisitZakopane.pl. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Inne apartamenty w ofercie: