Apartament z pięknym widokiem na Tatry

wpis w: Na sprzedaż | 0
Apartament z widokiem
… gotowy do wynajmu od zaraz!
Cena 389 000 PLN
10 611 PLN / m2
36,66 m2

 

Prezentujemy komfortowy apartament w malowniczej części Zakopanego, z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Apartament funkcjonuje z powodzeniem w systemie najmu krótkoterminowego, może być także świetnym wyborem dla osoby, która szuka własnego lokum w Zakopanem

Apartament ma powierzchnię 36,66 m2 – składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki. Ponadto z salonu i sypialni można przejść na słoneczny balkon z malowniczym widokiem na tatrzańskie szczyty. Posiada także kominek, który umili długie wieczory (a ponadto ogrzeje wnętrze obniżając koszty utrzymania). Apartament jest w pełni wyposażony i przygotowany pod kątem pobytów turystycznych – dzięki temu nie wymaga dodatkowego wkładu własnego. Na terenie ogrodzonej posesji znajduje się miejsce parkingowe, a także wiata grillowa do użytku mieszkańców. Sam budynek jest bardzo kameralny – znajduje się z nim jedynie kilkanaście mieszkań.

Apartament znajduje się na Pardałówce – w spokojnej okolicy, niedaleko ścisłego centrum. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy oraz restauracje. Jest to także bardzo dobra lokalizacja dla miłośników sportów zimowych: najbliższy wyciąg narciarski ok. 500 m, Stacja Narciarska Nosal – 2 km, Stacja Narciarska Harenda – 4 km. Ponadto w zasięgu spaceru są największe atrakcje Zakopanego – AquaPark 2,3 km, Krupówki 2,5 km, Wielka Krokiew 3 km. Znajduje się tu również przystanek komunikacji autobusowej, dzięki czemu jeszcze łatwiej dostać się zarówno do centrum miasta, jak i na tatrzańskie szlaki.

CENA: 389 000 PLN (brutto) * OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ **

 

Istnieje możliwość powierzenia Apartamentu pod wynajem jednej z największych, profesjonalnych firm specjalizującej się w wynajmie apartamentów wakacyjnych w Zakopanem i Kościelisku.

ap24vz

Zapytaj o Apartament!

  

Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu obsłużenia kontaktu handlowego.

Zaznaczając w formularzu opcję "Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twojego adresu e-mail w celu dostarczenia newslettera.

Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Administratorem danych jest firma VisitZakopane.pl. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Inne apartamenty w ofercie: