Świeżo wykończony apartament SPA, wysoki standard

wpis w: Na sprzedaż | 0

Cena 499 000 PLN
11 243 PLN / m2
44,38 m2

 

  • Strefa SPA: sauna i jacuzzi
  • Nowoczesne wnętrze
  • Wysoki standard
  • Blisko stoku na Nosalu
  • Nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego

Przedstawiamy apartament położony w pięknej okolicy – na Jaszczurówce, blisko Nosala i pieszych szlaków. W eleganckim wnętrzu znajduje się salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia oraz łazienka.

Wszystko zostało urządzone w modny, nowoczesny sposób, jednak mocno nawiązując do tradycji Podhala. Dzięki temu powstało klimatyczne wnętrze, które z pewnością spodoba się gościom. Dodatkowym ogromnym atutem jest strefa SPA do dyspozycji mieszkańców budynku, w której skład wchodzi sauna oraz jacuzzi.
Apartament mieści się na drugim piętrze. Przed budynkiem znajduje się przypisane miejsce postojowe. Dodatkowo do apartamentu przynalezy komórka lokatorska – przyda się np. do przechowywania nart (komórka jest wliczona w cenę apartamentu).
Pod kątem inwestycyjnym apartament wyróżnia się tym, że jest już w pełni przygotowany do przyjęcia gości, ponieważ funkcjonuje w systemie wynajmu.

CENA: 499 000 PLN (brutto) + 25 000 PLN (brutto) miejsce postojowe ** OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ **

 

Istnieje możliwość powierzenia Apartamentu pod wynajem jednej z największych, profesjonalnych firm specjalizującej się w wynajmie apartamentów wakacyjnych w Zakopanem i Kościelisku.

ap24vz

Zapytaj o Apartament!

  

Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu obsłużenia kontaktu handlowego.

Zaznaczając w formularzu opcję "Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twojego adresu e-mail w celu dostarczenia newslettera.

Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Administratorem danych jest firma VisitZakopane.pl. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Inne apartamenty w ofercie: