Apartament z dwoma balkonami, blisko Krupówek i Skoczni

wpis w: Na sprzedaż | 0

Apartament z dwoma balkonami blisko Krupówek i Skoczni

Cena 1 079 000 PLN
19 981 PLN / m2
54,00 m2

 

  • Nowoczesny budynek z 2017 r.
  • Wnętrze wykończone w  wysokim standardzie
  • Dwa osobne balkony
  • Lokalizacja blisko Krupówek i Skoczni
  • Miejsce parkingowe w garażu

Zapraszamy do zakupu apartamentu, który z powodzeniem funkcjonuje w systemie wynajmu krótkoterminowego – jest to więc prawdziwy inwestycyjny gotowiec.Co więcej został nowocześnie urządzony oraz wyposażony, tak aby spełnić oczekiwania przyjeżdżających gości. Dzięki temu nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego.Taka inwestycja zaczyna zwracać się od razu po zakupie – nie wymaga dodatkowego przygotowania do wynajmu. Posiada także swoją bazę powracających klientów. Ogromnym atutem tego apartamentu jest jego świetna lokalizacja. Znajduje się on blisko największych atrakcji Zakopanego, takich jak Krupówki czy Wielka Krokiew.

Apartament znajduje się na parterze trzypiętrowego, nowoczesnego budynku z 2017 r. Na powierzchnię 54 m2 składa się przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz garderoba. Zarówno z salonu, jak i z sypialni można wyjść na jeden z dwóch balkonów. Wyposażenie stanowi wysokiej jakości sprzęt RTV/AGD oraz meble (m.in. pralka, dwa telewizory, płyta kuchenna, lodówka). Przy wynajmie krótkoterminowym apartament jest przeznaczony na pobyty az do 5 osób (3 miejsca sypialne w salonie, 2 w sypialni). Dodatkowo w podziemnym garażu znajduje się miejsce parkingowe przypisane do apartamentu. W budynku znajduje się także winda.

 

Podstawowe odległości:

Krupówki – 550 m
Wielka Krokiew – 650 m
Sklep, Pizzeria, Restauracja – 300 m
Park linowy – 200 m

CENA: 1 079 000 PLN (brutto) + 50 000 PLN miejsce w garażu podziemnym * OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ **

 

Istnieje możliwość powierzenia Apartamentu pod wynajem jednej z największych, profesjonalnych firm specjalizującej się w wynajmie apartamentów wakacyjnych w Zakopanem i Kościelisku.

ap24vz

Zapytaj o Apartament!

  

Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu obsłużenia kontaktu handlowego.

Zaznaczając w formularzu opcję "Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twojego adresu e-mail w celu dostarczenia newslettera.

Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Administratorem danych jest firma VisitZakopane.pl. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Inne apartamenty w ofercie: