Apartament ze SPA – bardzo wysoki standard

wpis w: Na sprzedaż | 0
Apartament ze SPA
Gotowa inwestycja w luksusowym obiekcie
Cena 1 150 000 PLN
32 458 PLN / m2
35,43 m2

 

  • Apartament z efektem WOW!
  • Bardzo wysoki standard
  • Znakomita lokalizacja
  • Sauna i geotermalne jacuzzi
  • Pełne wyposażenie
  • Gotowy do wynajmu od zaraz

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu, idealnego jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy. To luksusowe wnętrze zostało dopracowane w najmniejszych szczegółach, dzięki czemu świetnie się prezentuje i jest bardzo funkcjonalne. Urządzone w stylu alpejskim, z pewnością zadowoli miłośników designu.

Apartament o powierzchni ponad 35 m2 znajduje się na drugim piętrze. W jego skład wchodzi przedpokój, salon z aneksem kuchennym, przytulna sypialnia, łazienka oraz przestronny balkon. Jest w pełni wyposażony w sprzęt RTV/AGD oraz umeblowany. Dzięki temu nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego – po zakupie otrzymują Państwo gotowy apartament „z najwyższej półki”, który od razu zaczyna przynosić zyski.

Obiekt, w którym znajduje się apartament jest bardzo popularny wśród gości. Wyróżnia go znakomita lokalizacja oraz bardzo wysoki, wręcz hotelowy standard. Do dyspozycji jest również strefa SPA z sauną oraz unikatowym zewnętrznym jacuzzi, zasilanym woda geotermalną. Na poziomie -1 znajduje się podziemny garaż z podgrzewanym wjazdem – jedno z miejsc jest przypisane do apartamentu. Na każde z pięter można dojechać przeszkloną windą.
Cena apartamentu obejmuje również wyposażenie.

CENA: 1 150 000 PLN + miejsce w garażu 50 000 PLN (brutto) * OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ **

 

Istnieje możliwość powierzenia Apartamentu pod wynajem jednej z największych, profesjonalnych firm specjalizującej się w wynajmie apartamentów wakacyjnych w Zakopanem i Kościelisku.

ap24vz

Zapytaj o Apartament!

  

Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu obsłużenia kontaktu handlowego.

Zaznaczając w formularzu opcję "Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twojego adresu e-mail w celu dostarczenia newslettera.

Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Administratorem danych jest firma VisitZakopane.pl. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Inne apartamenty w ofercie: