Antalovka Residence – bajeczny widok na Giewont

wpis w: Na sprzedaż | 0

Antalovka Residence

Cena 712 000 PLN
16 000 PLN / m2
44,50 m2

 

  • Ekskluzywny obiekt – tylko 22 apartamenty
  • Pewny i doświadczony deweloper
  • Wspaniały widok na Giewont
  • SPA – sauna i zewnętrzne jacuzzi

 

Antalovka Residence to nowa inwestycja w Zakopanem, w której znajdą się 22 apartamenty z bajecznym widokiem na Giewont. To co wyróżnia ten obiekt to bardzo wysoki standard wykończenia, a także lokalizacja na widokowej działce. Jest to spokojna okolica, a jednocześnie znajduje się jedynie 1,5 km od Krupówek. Co więcej, dosłownie kilka minut spacerem od Antalovka Residence znajduje się bardzo popularny punkt widokowy na Antałówce, skąd podziwiać można przepiękną panoramę Tatr i Zakopanego.

W rezydencji znajdą się 22 apartamenty na 4 poziomach (parter, pierwsze i drugie piętro, poddasze). Pod budynkiem znajdzie się podziemny garaż. Na każde z pięter można będzie dostać się przeszkloną windą. Na terenie obiektu znajdzie się również strefa SPA, z której będa mogli korzystać jedynie mieszkańcy. Do dyspozycji będzie sauna oraz geotermalne jacuzzi. Geotermia zostanie również wykorzystana do ogrzewania budynku – jest to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w wyborze apartamentu.

CENA: 712 000 PLN (brutto)

 

Istnieje możliwość powierzenia Apartamentu pod wynajem jednej z największych, profesjonalnych firm specjalizującej się w wynajmie apartamentów wakacyjnych w Zakopanem i Kościelisku.

ap24vz

Zapytaj o Apartament!

  

Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu obsłużenia kontaktu handlowego.

Zaznaczając w formularzu opcję "Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twojego adresu e-mail w celu dostarczenia newslettera.

Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Administratorem danych jest firma VisitZakopane.pl. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Inne apartamenty w ofercie: