Luksusowy widokowy hotel w Zakopanem Art&Business

wpis w: Na sprzedaż | 0
Luksusowy widokowy hotel W Zakopanem Art&Business
Luksusowe apartamenty z widokiem
Cena 393 828 PLN
14 800 PLN / m2
26,61 m2

 

Hotel Paryski Art&Business to ekskluzywny a przy tym nowoczesny aparthotel typu condo. W Kompleksie będzie znajdowało się zaplecze konferencyjne (m. in. sala koncertowa, sale konferencyjne)

oraz wszelkie atrakcje i udogodnienia dla gości (restauracja, lobby bar, basen, jacuzzi, sauny, narciarnia, palarnia cygar). Hotel znajduje się w spokojnej okolicy, ponadto można z jego okien podziwiać wspaniały widok na panoramę Tatr. Dodatkowo bliska odległość od centrum gwarantuje łatwy dostęp do największych atrakcji Zakopanego, niezależnie od sezonu.

Hotel Paryski Art&Business to czterokondygnacyjny obiekt, w którego skład wchodzi 61 apartamentów. Budynek został wykonany z najwyższej jakości materiałów w nowoczesnym stylu, zachowując przy tym elementy regionalne. Dzięki temu doskonale wpasowuje się w lokalną architekturę. Apartamenty zostaną wykończone zgodnie z projektem doświadczonego architekta, w ekskluzywnym stylu. Gwarantuje to, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego gościa.

Do dyspozycji gości będzie lobby bar oraz restauracja, gdzie będą serwowane m.in. specjały regionalnej kuchni. Relaks zagwarantuje strefa SPA z basenem, jacuzzi i saunami. Dodatkowo w hotelu znajdzie się także narciarnia i palarnia cygar. Organizację wydarzeń biznesowych i artystycznych umożliwią sale koncertowa i konferencyjne. A dla amatorów białego szaleństwa zostanie przygotowana narciarnia.

Apartamenty o metrażach od 22,15 m2 do 95,89 m2, zostaną wykończone „pod klucz”.
Po zakupie oferujemy profesjonalną obsługę przez doświadczonego operatora.

Ceny nie zawierają podatku VAT 23%. Kupujący nie płaci podatku PCC 2%

 

 

CENA: 393 828 PLN (brutto)

 

Istnieje możliwość powierzenia Apartamentu pod wynajem jednej z największych, profesjonalnych firm specjalizującej się w wynajmie apartamentów wakacyjnych w Zakopanem i Kościelisku.

ap24vz

Zapytaj o Apartament!

  

Inne apartamenty w ofercie: