Apartament w obiekcie o standardzie RESORT

wpis w: Na sprzedaż | 0
Apartament w obiekcie o standardzie RESORT
Doskonała inwestycja dla każdego, kto ceni sobie luksus!
Cena 557 000 PLN
9 892 PLN / m2
55,50 m2

 

Apartament położony jest tylko kilka minut samochodem od Centrum Zakopanego, jednocześnie umożliwia spokojny i komfortowy wypoczynek w obiekcie o standardzie RESORT.

Na terenie obiektu znajduje się wiele atrakcji, dzięki, którym luksusowo czują się tutaj zarówno dzieci jak i dorośli.

Do dyspozycji są: basen, sauna, siłownia, jacuzzi a dla najmłodszych specjalny plac zabaw. Zimą można bezpośrednio wyjść na stok by oddać się białemu szaleństwu.

Apartament 55,5m2 jest kompleksowo wyposażony i gotowy jest do zamieszkania lub oddania pod inwestycję jako nieruchomość wakacyjna. Lokalizacja oraz wystrój wnętrza zapewniają doskonałą stopę zwrotu z wynajmu.

W salonie znajduje się duży wypoczynek (rozkładany), sofa (rozkładana), marmurowy kominek, profesjonalny zestaw kina domowego: DVD, TV plazmowy, tuner satelitarny, internet bezprzewodowy. Dodatkowo stolik kawowy i duży stół z krzesłami.

W sypialni jest duże, komfortowe łóżko małżeńskie oraz szafa w zabudowie. Łazienka wykończona z wysokogatunkowych materiałów z wanną i osłoną prysznicową, wbudowane radio w łazience, duże lustro, pralka. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony.

 

CENA APARTAMENTU: 557 000 PLN

Miejsce parkingowe wliczone w cenę.

 

Jesteśmy jednym z liderów na Zakopiańskim rynku nieruchomości wakacyjnych. Od 15 lat zajmujemy się zarządzaniem oraz pośrednictwem w zakupie i sprzedaży apartamentów wakacyjnych. Oferujemy zarówno wykończone i urządzone apartamenty, gotowe do eksploatacji jak i kompleksową ofertę apartamentów na rynku pierwotnym.

W ramach współpracy proponujemy Państwu:

  • bezpłatne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej dla Państwa potrzeb inwestycji,
  • symulację zwrotu z inwestycji opracowaną na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w wynajmie apartamentów,
  • doradztwo i pomoc w zakresie uzyskania finansowania inwestycji,
  • pomoc na każdym etapie realizacji zakupu apartamentu.

Opcjonalnie proponujemy Państwu powierzenie nam w zarządzanie zakupionego Apartamentu na bardzo korzystnych warunkach.

Nasze atuty:

  • bogate doświadczenie na rynku wynajmu nieruchomości krótkoterminowych zdobyte w kraju i za granicą,
  • profesjonalne podejście do procesu sprzedaży, marketingu i pozyskiwania klientów (kilkudziesięciu partnerów krajowych i zagranicznych),
  • dostęp do rezerwacji on-line (jako system kontroli dla Państwa),
  • NAJWIĘKSZĄ na rynku zakopiańskim ilość rezerwacji klientów ZAGRANICZNYCH poprzez nieustający rozwój serwisu oraz NAJSZERSZĄ platformę językową: angielski, rosyjski, węgierski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, portugalski, słowacki, czeski,
  • oparcie serwisu o apartamenty właścicieli, a nie własne – zaufało nam już ponad 60 właścicieli apartamentów w kraju i za granicą,
  • wsparcie sprzedaży na rynkach międzynarodowych przez fundusz unijny: www.visitzakopane.pl/dotacja_eu.html

Powierzając nam Apartament mają Państwo gwarancję profesjonalizmu i usług na najwyższym poziomie, które pomogą Państwu osiągnąć odpowiedni zwrot z inwestycji.

Zadzwoń >>> 791 354 508

 

Istnieje możliwość powierzenia Apartamentu pod wynajem jednej z największych, profesjonalnych firm specjalizującej się w wynajmie apartamentów wakacyjnych w Zakopanem i Kościelisku.

ap24vz

Zapytaj o Apartament!

  

Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu obsłużenia kontaktu handlowego.

Zaznaczając w formularzu opcję "Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o apartamentach" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twojego adresu e-mail w celu dostarczenia newslettera.

Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Administratorem danych jest firma VisitZakopane.pl. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

Inne apartamenty w ofercie: