Apartament z pięknym widokiem z dostępem do SPA

wpis w: Na sprzedaż | 0

Cena 397 000 PLN
9 925 PLN / m2
40,00 m2

 

Ten apartament to wyjątkowa okazja. Znajduje się w malowniczej i spokojnej okolicy, a jego ogromnym atutem jest dostęp do basenu i sauny.

Wnętrze ma 40m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Jest już w pełni urządzone, dlatego nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego – po zakupie można „od zaraz” przeznaczyć je pod wynajem krótkoterminowy. W salonie znajduje się kominek, który umili pobyt, zwłaszcza zimową porą. Z balkonu można podziwiać piękny widok na Tatry.

Na wyposażenie apartamentu składają się także wszystkie niezbędne sprzęty: TV, DVD, AGD: lodówka, zmywarka, czajnik, ekspres do kawy, naczynia…

Lokalizacja przyciąga turystów zarówno latem, jak i zimą. Zaletą jest bliskość szlaków do popularnych dolin: Chochołowskiej i Kościeliskiej, a także wyciągów narciarskich np. przy Polanie Szymoszkowej. Ponadto do centrum Zakopanego – słynnych Krupówek – można dojechać jedynie w 10 minut.

CENA: 397 000 PLN (brutto) * OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ **

 

Istnieje możliwość powierzenia Apartamentu pod wynajem jednej z największych, profesjonalnych firm specjalizującej się w wynajmie apartamentów wakacyjnych w Zakopanem i Kościelisku.

ap24vz

Zapytaj o Apartament!

  

Inne apartamenty w ofercie: